Sztolnie walimskie

Dolny Śląsk kryje wiele fascynujących tajemnic, a jedną z nich jest obiekt stanowiący część kompleksu “Riese” – Sztolnie Walimskie. Wybudowane w czasach II wojny światowej przez Niemców, to historyczne miejsce zaprasza do odkrycia ukrytych podziemi. Hotel Charlotta***/Pensjonat Petite Charlotta poleca tą wyjątkową atrakcję, łączącą historię z niepowtarzalną i niezwykłą przygodą.

Zwiedzanie sztolni – historyczne głębie Gór Sowich

Sztolnie Walimskie to fascynująca podróż w czasie. Miejsce to, położone jest w malowniczej miejscowości Walim i oferuje zwiedzającym niepowtarzalną okazję do zanurzenia się w historii i tajemnicach II wojny światowej. Obiekt dostępny jest dla zwiedzających w różnym wieku. Możesz odkryć tam dawne wartownie i tajemnice podziemia tego kompleksu “Riese”, czując się odkrywcą minionych epok.

Zanurz się w historii z Hotelem Charlotta*** Pensjonatu Petite Charlotta!

Hotel Charlotta*** nie tylko zachęca do odkrywania sztolni, ale również oferuje specjalne pakiety pobytowe, które łączą komfortowe zakwaterowanie z fascynującym, pełnym napięcia zwiedzaniem. Odkryj tajemnice podziemi, korzystając z komfortowych usług naszego hotelu.

Wycieczka pełna wrażeń – komfort i historia w jednym

Hotel Charlotta*** dba o to, by Twoje doświadczenie było niezapomniane. Oferujemy nie tylko ekskluzywne zakwaterowanie, ale także pomoc w organizacji wycieczki do Sztolni Walimskiej. Nasz personel służy pomocą w planowaniu Twojej przygody zapewniając, aby Twoja wizyta w tych historycznych podziemiach była pełna wrażeń i odkryć.