B2B 970x250
Bon turystyczny będzie przedłużony do 31 marca 2023 roku.

Bonem można uregulować należności za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Jeśli pobyt
realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczycie Państwo u nas bonem.

  • Hotel nie pobiera wymaganego do potwierdzenia rezerwacji zadatku w postaci bonu.
  • Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie.
  • Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego

Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:

  1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod obsługi płatności, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.
  2. Hotel rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w hotelu (telefonicznie, mailowo, lub za pośrednictwem systemu hotelowego rezerwacji on-line)
  3. Podczas zameldowania recepcjonistka/recepcjonista poprosi o 16 cyfrowy kod, a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonisty będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki
    mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.
  4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówką podczas zameldowania. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności recepcjonista/recepcjonistka nie wystawi faktury na firmę.