Hotel w górach dla dzieci

Badając życiorys hrabiny Charlotty nie sposób nie zauważyć, że dbała ona także o milusińskich. Dlatego też w obecnej uzdrowiskowej zabudowie Jedliny-Zdroju nie mogło zabraknąć miejsc przeznaczonych dla najmłodszych. Z kolei nasz Hotel w górach dla dzieci i dorosłych działa w zgodzie z jej wartościami, więc świadczymy usługi na najwyższym poziomie, mając na uwadze dobro także naszych najmniejszych Gości.

W bliskiej odległości od naszego Hotelu znajduje się kilka placów zabaw dla dzieci – przy ulicach Moniuszki, Pokrzywianki i Długiej oraz przy alei Niepodległości. W bezpiecznych, ogrodzonych instalacjach najmłodsi turyści będą mogli dać upust swojej energii. Karuzele, zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice – to także w tych miejscach można zaznać zdrojowej, uzdrowiskowej i magicznej mocy. Rodzice natomiast mogą tam odetchnąć i napawać się widokami gór w ciszy przerywanej odgłosami natury.

Dla milusińskich spragnionych większych wrażeń również znajdzie się wiele atrakcji, na przykład Park Aktywności – Czarodziejska Góra.

Active Jedlina 1

W Jedlinie-Zdroju również najmłodsi znajdą miejsce do zabawy. Place zabaw są zlokalizowane przy ulicach: Moniuszki, Pokrzywianki, Al. Niepodległości, Długiej.