Park aktywności Czarodziejska Góra

Lato nie musi kojarzyć się wyłącznie z leniuchowaniem na plaży i opalaniem. Ten czas można wykorzystać zdecydowanie bardziej aktywnie. Jeżeli poszukują Państwo atrakcji dla całej rodziny lub grupy znajomych i przyjaciół, to nie ma lepszego miejsca niż Park Aktywności Czarodziejska Góra w malowniczej okolicy Jedliny-Zdroju. Niezapomniana adrenalina, emocje na najwyższym europejskim poziomie, a w dodatku świetna zabawa bez granic! Warto tam być, by przekonać się na własnej skórze, iż wakacje w Polsce mogą być naprawdę wspaniałe. W naszych przyjaznych górach i lasach odnajdziesz spokój i radość życia.

Park Aktywności – Czarodziejska Góra Jedlina-Zdrój to miejsce dla całych rodzin

Tak jak wspomnieliśmy, Park Aktywności – Czarodziejska Góra Jedlina-Zdrój ma do zaoferowania wiele atrakcji. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje wieża wspinaczkowa o wysokości 15 m, gdzie są trzy ściany o różnym stopniu trudności, na których każdy może spróbować swoich sił. Dla małych i dużych miłośników wrażeń wspaniałą atrakcją będzie park linowy. Znajdą Państwo tam cztery trasy: maluch, junior, standard i ekstrimum, a jeżeli chcą Państwo poczuć jeszcze więcej adrenaliny, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dodatkowej trasy tyrolskiej oferującej pół kilometra zjazdów. W Czarodziejskiej Górze najmłodsi będą mogli pobawić się również na dmuchańcach, a także kulach wodnych. Spędzić miło czas można także wypożyczając rowery elektryczne lub tradycyjne w celu wybrania się na przejażdżkę po malowniczej okolicy.

Atrakcje dla młodzieży i dorosłych

W Parku Aktywności Czarodziejska Góra Jedlina-Zdrój można skorzystać również ze strzelnicy do paint balla, a także letniego toru saneczkowego o długości 600 metrów. Na terenie Czarodziejskiej Góry znajduje się również Miejsce Obsługi Rowerzystów, gdzie można naprawić lub naładować swój jednoślad, a także zaopatrzyć się w wodę.

W Parku Aktywności nie tylko świetnie się można zabawić, ale również odpocząć od trudów dnia codziennego. Każdy znajdzie w tym miejscu ścieżkę relaksu dla siebie, a także zobaczy, że zieleń może występować w wielu odcieniach.